Oppo-N3

Lubicie piłkę nożną? Pomijając wątpliwe działanie organizacji FIFA jest to jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy sport na świecie. Dzięki wielomilionowej widowni firmy promujące mają szansę trafić do naprawdę szerokiego grona kibiców. A wśród nich znaleźć swój procent klientów. Czołowa drużyna piłkarska zdobyła właśnie kolejnego sponsora. Przyznaję, że sam jestem zaskoczony.

 

Drużyna, o której mowa to FC Barcelona posiadająca w swoim składzie takie gwiazdy jak Messi czy Neymar. Jej nowym sponsorem staje się właśnie firma Oppo. Zdecydowano się podpisać kontrakt aż na trzy lata, do 2018 roku.

 

Oppo-Becomes-Official-Sponsor-of-FC-Barcelona-482865-2

 

Logo Oppo przyjdzie nam oglądać na stadionie drużyny Camp Nou znajdującym się w Barcelonie, podczas wydarzeń sportowych dla fanów, w reklamach telewizyjnych oraz na akcesoriach zawodników. To sporo dobrze widocznych „miejsc”, a to oznacza, że Oppo może w końcu zdobyć swoje miejsce na rynku europejskim. Jak na razie ich smartfony nie są bardzo widoczne. Szkoda, bo niektóre prezentują się naprawdę interesująco i przebijają się ponad klony oferowane przez znanych nam już producentów.

 

FC Barcelona na swoim koncie na Facebooku może się pochwalić ponad 85 milionami polubieni z różnych części świata – oprócz krajów naszego kontynentu znajdziemy również państwa Ameryki Łacińskiej. To nie tylko duża szansa dla chińskiego producenta, ale i dla nas. Wprowadzane przez nich innowacje mogą zostać zauważone, a sukces firmy będzie rósł z dnia na dzień. Powodzenia!

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.