snapchat

 

Snapchat to wciąż dosyć młoda moda, która ogarnęła praktycznie wszystkich użytkowników smartfonów. Z małej firmy stali się oni prawdziwą potęgą, co z kolei pozwala się jeszcze bardziej rozwijać. Jednak jak pokazuje przykład aplikacji na Androida, nie do końca w dobrą stronę idzie ten rozwój.

 

Już kilka miesięcy temu pokazywaliśmy Wam ranking najgorszych aplikacji pod względem zużycia energii, RAM’u czy też połączenia internetowego. Wtedy też w tym spisie pojawiła się wzmianka o Snapchat’cie, co już powinno dać autorom do myślenia, że trzeba coś z tym zrobić. Faktycznie, zrobili, ale niestety na gorsze. Jak donosi wielu użytkowników z całego świata, a także i ja prywatnie, po ostatniej aktualizacji tej aplikacji poziom akumulatora drastycznie spada jeśli nie wyłączymy jej z procesów działających w tle. W przypadku flagowych smartfonów proces ten jest najbardziej widoczny, gdyż można znaleźć osoby, którym chociażby LG G4 czy też HTC One M9 kompletnie rozładowuje się po 3 godzinach, a wszystkiemu winny Snapchat działający w tle.

 

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnego stanowiska autora niechlubnego, powyższego bohatera, ale poprawki powinny pojawić się szybko. Jakie są Wasze odczucia, co do Snapchata i jego działania?

 

 

źródło: TechRadar

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.