Huawei Ascend G300, dobry smartfon za 100 funtów

Adam Bialic Adam Bialic Newsy


Angielski operator Vodafone ogłosił wprowadzenie do oferty ciekawego produktu. Mowa o zaprezentowanym na tegorocznym MWC modelu Huawei Ascend G300. Główną siłą tego smartfona jest nadzwyczaj dobry stosunek ceny do jakości

G300 w specyfikacji pochwalić się może procesorem o taktowaniu 1GHz, pamięcią operacyjną 512MB i miejscem przeznaczonym dla użytkownika w ilości 2,5GB, jego ekran posiada przekątną 4” oraz rozdzielczość 800×480, całość opierała się będzie o Androida w wersji Gingerbread (obiecana aktualizacja do ICS- lato bieżącego roku). Operator wycenił ten model na 100 funtów przy zakupie w ofercie prepaid, co wydaje się bardzo atrakcyjną kwotą za sprzęt o takich podzespołach.


Zastanawiając się nad powyższą ofertą chyba mogę wróżyć G300 sukces podobny do ZTE Blade. Analogii nie sposób nie dostrzec, oba te modele są produktem myśli technicznej Chińczyków, jak na czas premiery oferują niezłe osiągi i atrakcyjną cenę. Idąc o krok dalej i patrząc na konkurencyjność tej oferty można zastanawiać się nad wyceną kolejnych, mocniejszych modeli Huawei, czy i one będą tak wyraźnie tańsze od konkurencji?

Źródło: Vodafone UK 

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy