motorolamotox

Motorola Moto G już wkrótce może wylądować na półkach sklepowych. Dwa lata temu byliśmy świadkami sukcesu sprzedażowego pierwszej wersji smartfona, a rok później cieszyliśmy się widząc jego następcę. Już sam wygląd tych modeli sprawiał wrażenie półki wyżej niż świadczyłaby o tym cena. Model na rok 2015 nie pozostaje w tyle. Sami zobaczcie, jak się prezentuje!

 

Motorola Moto G należy do kategorii smartfonów, do której trzeba się było przekonać. Jednak chwilę po premierze wszyscy już wiedzieli, że Motorola potrafi wrócić na rynek w wielkim stylu i przygotować smartfona, który swą specyfikacją przyćmi niejednego konkurenta. Niebawem pojawi się już trzecia generacja tego telefonu, ale zanim przejdziemy do zdjęć chwila przypomnienia tego, co nasz czeka w środku.

 

Biorąc dane z przecieków do kupy dostaniemy 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, Snapdragona 410, 1 GB pamięci RAM (trochę mało…) oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Główny aparat ma charakteryzować się matrycą wielkości 13 megapikseli. Parametry nie wyglądają potężnie, ale pamiętajmy, że ten model celuje w średni segment rynku, a zachowanie odpowiednio niskiej ceny tylko pomoże mu w osiągnięciu sukcesu.

 

Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-03

 

Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-01 Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-02 Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-04 Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-05 Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-07

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.