ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Moto G 2015 to najpiękniejszy smartfon w swoim segmencie cenowym

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
motorolamotox

Motorola Moto G już wkrótce może wylądować na półkach sklepowych. Dwa lata temu byliśmy świadkami sukcesu sprzedażowego pierwszej wersji smartfona, a rok później cieszyliśmy się widząc jego następcę. Już sam wygląd tych modeli sprawiał wrażenie półki wyżej niż świadczyłaby o tym cena. Model na rok 2015 nie pozostaje w tyle. Sami zobaczcie, jak się prezentuje!

Motorola Moto G należy do kategorii smartfonów, do której trzeba się było przekonać. Jednak chwilę po premierze wszyscy już wiedzieli, że Motorola potrafi wrócić na rynek w wielkim stylu i przygotować smartfona, który swą specyfikacją przyćmi niejednego konkurenta. Niebawem pojawi się już trzecia generacja tego telefonu, ale zanim przejdziemy do zdjęć chwila przypomnienia tego, co nasz czeka w środku.

Biorąc dane z przecieków do kupy dostaniemy 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, Snapdragona 410, 1 GB pamięci RAM (trochę mało…) oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Główny aparat ma charakteryzować się matrycą wielkości 13 megapikseli. Parametry nie wyglądają potężnie, ale pamiętajmy, że ten model celuje w średni segment rynku, a zachowanie odpowiednio niskiej ceny tylko pomoże mu w osiągnięciu sukcesu.

Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-03
Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-01
Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-02
Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-04
Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-05
Motorola-Moto-G-2015-Rendu-3D-07

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy