6a00d83451db4269e2015391c0ffbb970b-800wi

Komunikatory internetowe zdobyły tak dużą popularność, że już mało kto myśli o wysłaniu SMSa. Tradycja wysyłania pisanych własnoręcznie listów została wyparta przez e-maile, dzięki telefonom komórkowym zaczęto wysyłać krótkie wiadomości zwane SMSami, a kiedy dostęp do Internetu w komórce stał się tani i tak wszechobecny rozmowy toczą się głównie na Messengerze czy Hangoucie. Warto więc zapoznać się z tą infografiką i poznać trochę historii.

 

Część z Was pewnie bez kłopotu przyzna, że nie pamięta już kiedy wysłała ostatniego SMSa. Nie ma w tym nic dziwnego. Mamy takie możliwości i dostęp do tak wielu dróg kontaktu, że trudno w tych czasach opierać się na samych wiadomościach tekstowych. Poznajmy jednak ich krótką historię przedstawioną na kolorowych infografikach wykonanych przez Neon SMS!

 

The-evolution-of-the-text-message

The-evolution-of-the-text-message (1) The-evolution-of-the-text-message (2) The-evolution-of-the-text-message (3) The-evolution-of-the-text-message (4) The-evolution-of-the-text-message (5)

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.