Pamiętasz kiedy wysłałeś SMSa? Ewolucja wiadomości tekstowych na kolorowych infografikach

Aplikacje

6a00d83451db4269e2015391c0ffbb970b-800wi

Komunikatory internetowe zdobyły tak dużą popularność, że już mało kto myśli o wysłaniu SMSa. Tradycja wysyłania pisanych własnoręcznie listów została wyparta przez e-maile, dzięki telefonom komórkowym zaczęto wysyłać krótkie wiadomości zwane SMSami, a kiedy dostęp do Internetu w komórce stał się tani i tak wszechobecny rozmowy toczą się głównie na Messengerze czy Hangoucie. Warto więc zapoznać się z tą infografiką i poznać trochę historii.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Część z Was pewnie bez kłopotu przyzna, że nie pamięta już kiedy wysłała ostatniego SMSa. Nie ma w tym nic dziwnego. Mamy takie możliwości i dostęp do tak wielu dróg kontaktu, że trudno w tych czasach opierać się na samych wiadomościach tekstowych. Poznajmy jednak ich krótką historię przedstawioną na kolorowych infografikach wykonanych przez Neon SMS!

 

The-evolution-of-the-text-message

The-evolution-of-the-text-message (1) The-evolution-of-the-text-message (2) The-evolution-of-the-text-message (3) The-evolution-of-the-text-message (4) The-evolution-of-the-text-message (5)

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x