ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wiemy ile na pewno nie zapłacimy za OnePlus 2, ale to wciąż więcej niż za poprzednika

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
oneplus-two-concepts-4

Na następcę OnePlus One czeka z pewnością wielu gadżeciarzy. Smartfon przyjął się na rynku świetnie i wciąż pozostaje łakomym kąskiem. Jego niska cena oraz mocne parametry techniczne sprawiły, że w ciągu kilku chwil został całkowicie wyprzedany. Czy OnePlus 2 zdoła utrzymać równie dobre wyniki sprzedażowe? O ile sprzętowo prezentuje się bardzo na czasie, o tyle czy cena zdoła przekonać do siebie kupujących.

Pete Lau, dyrektor generalny firmy powiedział ile zapłacimy za nadchodzącego „pogromcę flagowców”. A raczej ile nie zapłacimy. Podążając za jego słowami za smartfona nie wydamy więcej niż 450 dolarów, co może sugerować, że cena początkowa będzie o dolar niższa. Kwota ta jest zdecydowanie wyższa niż było to w przypadku OnePlus One – 299 dolarów za podstawową wersję.

oneplus 2 cena

OnePlus 2 zaoferuje Snapdragona 810, czytnik linii papilarnych oraz nowy USB typu C. Oficjalnie zapowiedziany zostanie już 27 lipca, wtedy też dowiemy się całej reszty szczegółów. Póki co pozostaje się zastanowić czy jesteśmy gotowi tyle wydać. Wyższą cenę tłumaczą oczywiście droższe komponenty, ale być może dostaniemy za to również wyższą klasę wykonania.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy