Samsung aktualizuje Galaxy Note 4 do Lollipopa pozbawionego błędów

Newsy

Galaxy_Note_4

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Coraz bliżej do premiery Androida M, a my wciąż piszemy o aktualizacjach do Lollipopa. Tak właśnie wygląda ten ekosystem, ale w tym wypadku, usprawnienie Galaxy Note 4 z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Eliminuje bowiem ono problemy młodzieńcze związane z „Lizakiem”.

 

Portal SamMobile opublikował zrzut ekranu przedstawiający Androida 5.1.1 Lollipop na Galaxy Note 4 (SM-N910C), który użytkowany jest w Rosji:

 

samsung galaxy note 4 android 5.1.1 lollipop lizak

 

Aktualizacja została udostępniona poprzez system OTA i przynosi kilka zmian, wśród których najważniejszą jest pozbycie się problemu z wyciekami pamięci. Dodatkowo pojawiły się wszystkie nowości, które wprowadzono także na Galaxy S6. Wśród nich wsparcie dla zdjęć wykonywanych w RAW, które coraz bardziej zyskują na popularności za sprawą LG G4.

 

Tym samym Note 4 jest kolejnym smartfonem od Samsunga z najnowszym dostępnym oprogramowaniem od Google. Niestety, ale nie wiemy kiedy aktualizacja pojawi się w Polsce, ale już możecie sprawdzać czy nasz oddział koreańskiej firmy zdecydował się wypuścić najnowszego „Lizaka”.

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x