ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kieszonkowy Fallout zmierza ku Androidowi wielkimi krokami

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
fallout_shelter

Fallout należy do grupy takich gier, których się nie zapomina. Dziesiątki godzin spędzone w postapokaliptycznym świecie dają ogrom frajdy i nie pozwalają wrócić do rzeczywistości. Niedawno zapowiedziano kieszonkową edycję Fallouta, lecz w wydaniu na iOS. Użytkownicy Androida niestety muszą poczekać na swoją kolej, lecz już dziś wiemy, kiedy ona nadejdzie. Pora otrzeć łzy i czatować na dostępność w Sklepie Play!

Fallout Shelter to mobilna wersja gry pochodzącej ze świetnej rodziny. Recenzje jakie zbiera na urządzeniach Apple są jak najbardziej pozytywne i zachęcają do zapoznania się z produkcją. Jeden z pracowników Bethesdy, Pete Hines odpowiedział na Twitterze, że gra pojawi się już wkrótce. Jeśli zawierzymy jego słowom, Shelter na Androidzie uruchomimy już „w przyszłym miesiącu”. Niestety dokładna data wydania nie jest określona, ale warto jednak odnotować, że coś się dzieje!

Nie jest to też oficjalne oświadczenie, więc wszystko może ulec zmianie. Niemniej określenie przyszłego miesiąca daje producentom prawie 2 miesiące zapasu, by wypuścić grę. Wydaje mi się, że to wystarczająco i następna informacje jaka do nas dotrze będzie zawierać już w sobie oficjalną datę premiery.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=He5yzzBiU8Q[/youtube]

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy