Oppo Watch LTE (46 mm)

OPPO Watch 2 nadchodzi ze świetną specyfikacją i nowym Wear OS

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

OPPO Watch pozytywnie zaskoczył odbiorców. Miłym aspektem było pojawienie się Wear OS względem chińskiej odmiany, którą poznaliśmy wcześniej. Między innymi dlatego dzisiaj jest to jeden z ciekawszych, inteligentnych zegarków, które znajdziemy na rynku. Tym sposobem wiele osób już czeka na jego następcę. OPPO Watch 2 powoli pojawia się w plotkach, więc zaczynamy poznawać jego specyfikację techniczną, która prawdopodobnie będzie bezkompromisowa. W sumie firma może myśleć aż o 7 odmianach, ale zacznijmy od wnętrzności.

OPPO szykuje Watch 2 z topową specyfikacją

OPPO Watch 2 ma być jednym z pierwszych smartwatchy, który wykorzysta układ Snapdragon Wear 4100 od Qualcomma (oryginał – Snapdragon Wear 3100). Jednym z pierwszych, a równie dobrze może być drugim, gdyż dotychczas tylko jeden zegarek wykorzystuje najmocniejszą jednostkę Amerykanów – TicWatch Pro 3 od Mobvoi. Właśnie w tym upatruje się dobrych wrażeń z użytkowania OPPO Watch 2, a także z wbudowanej pamięci o pojemności 16 GB (oryginał – 8 GB). Niemniej spójrzmy, co jeszcze pojawia się w plotkach. Przede wszystkim mają pojawić się dwa rozmiary – 42 i 46 mm. Ten pierwszy ma być oferowany w następujących wersjach kolorystycznych:

  • Mine Shaft
  • Gold Sand
  • Water Leaf
  • Matisse

Z kolei większy OPPO Watch 2 ma mieć ograniczoną paletę kolorystyczną do:

  • Dusty Gray
  • Mine Shaft
  • Steel Blue

Naturalnie wciąż dużą niewiadomą może być oprogramowanie. Według autora powyższych informacji OPPO Watch 2 w Chinach wykorzysta system bazujący na Androidzie 8.1 Oreo. Niemniej globalna wersja nie powinna zaskoczyć i pojawi się Wear OS.

Zobacz też: Wiadomości Google z funkcją, którą konkurencja ma od wieków.

Wygląd OPPO Watch 2 nie powinien wprowadzać rewolucji. Jeśli wierzyć ujawnionym zdjęciom, to wciąż będzie to kwadratowy smartwatch. Niemniej w tej materii jeszcze może się sporo zmienić, bo w plotkach pojawia się także OPPO Watch Free.

Źródło: XDA Developers

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy