Nasza Klasa

Serwis Nasza Klasa zostanie zamknięty. To koniec pewnej epoki

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Nasza Klasa to polski serwis społecznościowy, który został uruchomiony w listopadzie 2006 roku. Portal szybko zyskał uznanie wśród internautów i stał się miejscem wirtualnych spotkań. Stety – niestety, wraz z pojawieniem się polskiej wersji Facebooka, NK.pl powoli zaczęło tracić pozycję lidera, by kilka lat później stać się serwisem widmo, z którego niemal nikt już nie korzysta. Dziś dowiedzieliśmy się, że już niedługo Nasza Klasa oficjalnie zakończy swój żywot. Właściciel portalu zapowiedział jego zamknięcie.

Koniec Naszej Klasy – NK.pl zostaje zamknięte

zamknięcie nasza klasa

Na chwilę obecną Nasza Klasa jest już tylko mglistym wspomnieniem w głowie większości Polaków. Administrator serwisu – Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. – poinformował, że w dniu 27 lipca 2021 roku NK.pl przestanie działać. Za dokładnie dwa miesiące Nasza Klasa oficjalnie zakończy swój żywot i nie będzie już przyjmować nowych użytkowników. Osoby, które nabyły na Naszej Klasie płatne usługi takie jak Eurogąbki, Goście, Goście Plus, Prezenty czy Super Zdjęcie mogą korzystać z nich do momentu zamknięcia portalu lub poprosić o zwrot pieniędzy.

Zobacz także: Czerwiec 2021 na Netflixie będzie wspaniały. Oto pełen harmonogram nowości na przyszły miesiąc!

Po 27 lipca 2021 roku dane osobowe wszystkich użytkowników Naszej Klasy zostaną trwale usunięte z uwagi na brak podstawy do ich dalszego przetwarzania. Nie da się ukryć, że zamknięcie NK.pl to koniec pewnej epoki i jednocześnie doskonały przykład zmarnowanego potencjału. Ciężko zwalać porażkę witryny tylko i wyłącznie na Facebooka, bo czynników, które doprowadziły Naszą Klasę do upadku, było znacznie więcej. A wy macie jakieś wspomnienia z tym serwisem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Onet

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy