ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
zakupy w Biedronce bez kodu BLIK

Tani mikrofon studyjny od jutra w Biedronce – co jeszcze trafi do sklepu?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Tani mikrofon studyjny Hykker będzie jednym z urządzeń, które od jutra (24.05) będzie można kupić w sklepach sieci Biedronka. Sprzęty co jakiś czas pojawiają się w ofercie sklepu i dość szybko z niej znikają. Tym razem może być podobnie, więc jeżeli ktoś szukał taniego mikrofonu, warto, żeby przeszedł się do pobliskiej Biedronki z samego rana. W końcu sprzętów będzie ograniczona liczba.

Tani mikrofon studyjny w Biedronce

tani mikrofon studyjny Biedronka

Nowa oferta ma wystartować 24 maja, ale w takich przypadkach lepiej udać się do sklepu wcześniej, niż później. Niestety, ale Biedronka nie podaje, w jakich lokalizacjach pojawią się konkretne urządzenia z oferty, więc może nas czekać trochę szukania. Czy warto? Cóż, tutaj można odpowiedzieć sobie samemu, ale od jutra będzie można kupić tani mikrofon studyjny Hykker. Urządzenie ma charakteryzować się łatwą obsługą oraz bogatym zestawem. W opakowaniu znajdziemy mikrofon kardioidalny z siatką rozbryzgową, pop filtr, nasadkę przeciwwiatrową, uchwyt stołowy, przewód jack 3,5 mm o długości 2,5 metra, koszyk antywibracyjny oraz statyw. Ten zestaw wyceniono na 99 złotych, więc można dać mu szansę. Szczególnie wtedy, kiedy szuka się czegoś „na początek”.

Tanie sprzęty elektryczne, które pojawią się w Biedronce od jutra, to nie tylko wspomniany wyżej mikrofon. W ofercie sklepu pojawi się także niewielki głośnik bezprzewodowy z możliwością włożenia do niego karty microSD. Oczywiście nie zabraknie w nim także łączności bezprzewodowej. Ten sprzęt ma kosztować 79 złotych. Tyle samo zapłacimy za głośniki naramienne (moc 2 x 3 W), które mogą być wykorzystywane np. podczas prac domowych.

Zobacz też: Google bierze się za strony z fake newsami.

W ofercie znajdzie się także lornetka, ale nie zabraknie także przedmiotów dla majsterkowiczów. Pojawi się miniszlifierka z zestawem akcesoriów za 99 złotych czy zestaw śrubokrętów (100 elementów) w tej samej cenie. Trochę taniej będzie nas kosztowała cyfrowa stacja lutownicza, bo 79 złotych.

Źródło: Biedronka

Sprawdź najnowsze wpisy