OnePlus 2 z wyświetlaczem 5,5-5,7 cala. Którego byście woleli?

Newsy

AndroidPIT-OnePlus-2-teaser-w782

OnePlus One okazał się wielkim sukcesem, więc nic dziwnego, że na premierę jego następcy czeka jeszcze więcej osób. Ostatnie doniesienia tylko podsycają oczekiwania na ten model. Do oficjalnej prezentacji pozostał jeszcze miesiąc, lecz już teraz możemy sami przypuścić kilka informacji. I jeśli się one potwierdzą to zdobycie 1+2 okaże się jeszcze trudniejszym wyzwaniem niż było poprzednio.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W Sieci pojawiło się zdjęcie, a właściwie szkic z pewnymi danymi, które wiją się wokół przedstawianego modelu. Możemy z niego wyczytać, że OnePlus 2 przedstawiać się będzie wyświetlaczem wielkości 5,5-5,7 cala o nieznanej jeszcze dzisiaj rozdzielczości. Zważywszy na fakt, że obecny model posiada 5,5 calowy ekran, producent może się pokusić o powiększenie go w nadchodzącym 1+2 i być może zwiększenie rozdzielczości z Full HD do 2K.

 

oneplus 2

 

Zauważono również parę drobnych zmian jak np. podwójna liczba głośników (sądząc po otworach) czy cienka metalowa obudowa. Sugerując się przeciekiem domniemywa się, że grubość smartfona będzie oscylować w granicach 5-6 mm, co jest świetną informacją pozwalająca oczekiwać poręcznej bryły.

 

OnePlus 2 to też 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 810 (w poprawionej wersji 2.1) oraz USB typu C, dzięki któremu zawsze włożymy kabel za pierwszym razem. Przypuszcza się również obecność 3 GB pamięci RAM i Androida Lollipop w wersji 5.1 na pokładzie.

 

Oficjalne informacje pojawią się już za miesiąc, bo 27 lipca. Możemy być jednak pewni, że do tego czasu wypłynie jeszcze niejedna informacja dotycząca następcy pogromcy flagowców.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x