AndroidPIT-OnePlus-2-teaser-w782

OnePlus One okazał się wielkim sukcesem, więc nic dziwnego, że na premierę jego następcy czeka jeszcze więcej osób. Ostatnie doniesienia tylko podsycają oczekiwania na ten model. Do oficjalnej prezentacji pozostał jeszcze miesiąc, lecz już teraz możemy sami przypuścić kilka informacji. I jeśli się one potwierdzą to zdobycie 1+2 okaże się jeszcze trudniejszym wyzwaniem niż było poprzednio.

 

W Sieci pojawiło się zdjęcie, a właściwie szkic z pewnymi danymi, które wiją się wokół przedstawianego modelu. Możemy z niego wyczytać, że OnePlus 2 przedstawiać się będzie wyświetlaczem wielkości 5,5-5,7 cala o nieznanej jeszcze dzisiaj rozdzielczości. Zważywszy na fakt, że obecny model posiada 5,5 calowy ekran, producent może się pokusić o powiększenie go w nadchodzącym 1+2 i być może zwiększenie rozdzielczości z Full HD do 2K.

 

oneplus 2

 

Zauważono również parę drobnych zmian jak np. podwójna liczba głośników (sądząc po otworach) czy cienka metalowa obudowa. Sugerując się przeciekiem domniemywa się, że grubość smartfona będzie oscylować w granicach 5-6 mm, co jest świetną informacją pozwalająca oczekiwać poręcznej bryły.

 

OnePlus 2 to też 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 810 (w poprawionej wersji 2.1) oraz USB typu C, dzięki któremu zawsze włożymy kabel za pierwszym razem. Przypuszcza się również obecność 3 GB pamięci RAM i Androida Lollipop w wersji 5.1 na pokładzie.

 

Oficjalne informacje pojawią się już za miesiąc, bo 27 lipca. Możemy być jednak pewni, że do tego czasu wypłynie jeszcze niejedna informacja dotycząca następcy pogromcy flagowców.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.