motorola lenovo logo

 

Jeszcze trzy lata temu wydawało się, że Motorola wypadnie z rynku smartfonów. Jednak dzięki przejęciu firmy przez Google i nowej, ciekawej serii urządzeń – MOTO, udało się jej podźwignąć z kryzysu. Teraz pod skrzydłami Lenovo producent zdaje się kontynuować ten trend.

 

Moto g 2015 1

 

Najpopularniejszą obecnie słuchawką Motoroli jest Moto G. Pierwsza wersja smartfona pojawiła się w 2013 roku. W ubiegłym roku model został odświeżony i wyposażony m.in w większy pięciocalowy wyświetlacz. Tak jak przewidywano i w tym roku ujrzymy kolejną wersje rewelacyjnej Moto G.

 

Tegoroczny wariant wyciekł na filmie który niestety został już usunięty. W sieci nic nie ginie i zachowały się screeny z nagrania. Dzięki niemu wiemy także jak będzie specyfikacja nowego smartfona.

 

Moto g 2015

 

Wielkość wyświetlacza (5 cali) czy pamięci RAM (1 GB) pozostanie taka sama. Zmiana dotyczy jednak procesora. Znajdziemy tu ostatnio bardzo popularny 64-bitowy układ Snapdragon 410 z obsługą LTE. Podstawą będzie 8 GB pamięci wbudowanej, jednak możliwa jest obecność slotu na karty SD. Do zdjęć posłuży nam główny aparat o rozdzielczości 13 MP z podwójną diodą doświetlającą oraz przednia kamerka 5 MP do wideo-rozmów czy selfie.

 

Dostępne na Aliexpress kolorowe obudowy sugerują możliwość jej swobodnej wymiany. Jak można było się spodziewać smartfon zadebiutuje z najnowszą wersją Androida 5.1.1.

 

Źródło: gsmarena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski