ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mi Band 6 NFC zaprezentowany

Mi Band 6 oficjalnie debiutuje w Polsce – w wybranych sklepach o 40 zł taniej

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Xiaomi oficjalnie zaprezentowało dziś w Polsce opaskę Mi Smart Band 6. Poznaliśmy cenę urządzenia oraz szczegóły na temat jej dostępności. Producent zdradził również, kiedy możemy spodziewać się polskiej wersji językowej interfejsu.

Mi Smart Band 6 debiutuje w Polsce – oto najważniejsze informacje

Nowa opaska z serii Mi Band wyróżnia się dużym ekranem. Wyświetlacz w urządzeniu ma aż 1,56″ (dla porównania w Mi Band 5 jest to 1,1″) i został wykonany w technologii AMOLED. Zagęszczenie pikseli wynosi 326 PPI. Mi Smart Band 6 posiada więcej trybów sportowych od poprzedników (łącznie 30), a także funkcję automatycznego wykrywania typu aktywności. Inne możliwości urządzenia to np. mierzenie natlenienia krwi, monitorowanie tętna, śledzenie snu czy drzemki, cykle (w tym REM) i sprawdzanie jakości oddychania. Opaska jest wodoodporna (5 ATM) i występuje w kolorze czarnym. Osobno sprzedawane będą inne kolory pasków.

Za nowego Mi Banda zapłacimy w Polsce 219 zł – w tej cenie opaska pojawi się w sklepach już 1 maja. W niektórych miejscach urządzenie można zamówić jednak już od dzisiaj. Osoby, którym się to uda, zapłacą za opaskę 179 zł, a więc zaoszczędzą 40 zł. Ta propozycja obowiązuje do jutra lub do wyczerpania zapasów.

Lista sklepów i operatorów oferujących opaskę Mi Smart Band 6 w obniżonej cenie:

  • Autoryzowane salony Mi Store
  • Mi-Home, Mi-Store oraz Mimarkt.pl
  • Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV EURO AGD, X-kom
  • Orange, Play, T-Mobile, Plus

Czytaj także: Xiaomi i Samsung podejmują współpracę – celem jest wspólny procesor

Xiaomi zdradziło na dzisiejszej prezentacji, że dostaje wiele pytań o to, czy nowy Mi Band będzie obsługiwał język polski. Okazuje się, że producent planuje wypuścić 4 maja odpowiednią aktualizację. 14 maja język polski powinien pojawić się na wszystkich egzemplarzach urządzenia.

Sprawdź najnowsze wpisy