Jutro Samsung zorganizuje swoją pierwszą transmisję na TikToku w Polsce – Unlocked It Live. Nawet jeśli nie przepadacie za tą platformą społecznościową, ale lubicie urządzenia Galaxy, warto śledzić to wydarzenie. Będzie można zdobyć atrakcyjne kody zniżkowe na sprzęt Samsunga.

Samsung Unlocked It Live – szczegóły dotyczące wydarzenia

Transmisja wydarzenia Unlocked It Live odbędzie się jutro (środa 28.04.2021) o godzinie 17:00. To będzie pierwszy live stream Samsunga na TikToku w Polsce. Wydarzenie poprowadzą Magda Bereda (piosenkarka, kompozytorka i prowadząca program The Voice Kids) i Kuba Norek (ponad 4.6 milionów obserwujących na TikToku).

Samsung zapowiedział, że podczas transmisji nie zabraknie niespodzianek. Mają być nimi m.in. atrakcyjne kody zniżkowe na urządzenia Galaxy. Grafika promująca wydarzenie sugeruje, że rabaty będą dotyczyły m.in. słuchawek Galaxy Buds Pro oraz smartfonów z serii Galaxy S21. Nie powinno również zabraknąć kodów zniżkowych na lokalizator SmartTag.

Czytaj także: Redmi K40 Gaming Edition oficjalnie – 12 GB RAM, błyskawica i Bruce Lee

Samsung zachęca, aby zapraszać znajomych do udziału w wydarzeniu. Zasada jest jedna: im więcej osób dołączy do wydarzenia, tym więcej kodów zniżkowych aktywuje się w czasie jego trwania – poinformował polski oddział popularnego producenta elektroniki. Samsung zapewnił także, że rabaty na urządzenia Galaxy to niejedyne atrakcje, jakie przygotował na jutrzejsze popołudnie.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.