ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

TAG Heuer Racer – smartfon dla szybkich, wściekłych, a przede wszystkim zamożnych

Autor: Adam Bialic Kategoria: Newsy


Znawcom dobrych zegarków nie trzeba przedstawiać szwajcarskiej firmy Tag Heuer, wielu z fanów sportów motorowych powinno ją skojarzyć jako producenta urządzeń pomiarowych wykorzystywanych od lat przy najróżniejszych wyścigach. Również od jakiegoś czasu produkują wysokiej jakości akcesoria, od okularów przeciwsłonecznych, po… smartfony. Po pierwszym modelu Link, szwajcarzy kuszą wideo klipem z ich najnowszym dzieckiem – Racer.


Smartfon wykonany ma być bez kompromisów, design i użyte materiały- włókno węglowe i tytan, bezpośrednio nawiązują do super-samochodów pokroju Lamborghini, czy Ferrari. Szlachetne materiały mają być wykończeniem gumowanej, wstrząsoodpornej konstrukcji. W parze ze świetnym wykończeniem iść ma dobra specyfikacja, jednak jedynymi znanymi szczegółami jest zastosowanie szybkiego procesora i najnowszego wydania Androida.


Od ogólnie luksusowej koncepcji tego modelu nie odstaje również cena, która jeszcze ostatecznie nie ustalona, ma wynieść od 2800 do 3700 USD. Na marginesie- to ciekawe, czy polski dystrybutor pokusi się o udostępnienie nam egzemplarza testowego, chyba warto spytać.

https://www.youtube.com/watch?v=GrNOntZDTVk

 
Źródła: androidcommunity.com, pocket-lint.com 

Sprawdź najnowsze wpisy