HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Kluczem do sukcesu w tej branży jest regularne aktualizowanie zawartości swojej biblioteki, o czym platforma doskonale wie. Dzisiaj w ofercie HBO GO pojawiły się tylko dwie nowości, a jedna z nich jest prawdziwym hitem, z którego ucieszy się naprawdę wiele osób. Jakby nie było, to bardzo dobry dzień dla subskrybentów tytułowego serwisu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Przyjaciele” i więcej już na platformie! Kwiecień 2021

aktualizacja biblioteki HBO GO przyjaciele

Trzeba przyznać, że HBO GO naprawdę dba o swoich użytkowników, bo ciężko o dzień, w którym na platformie nie pojawiłaby się choć jedna nowość. A skoro o nowościach mowa, to pełna lista dzisiejszych prezentuje się następująco:

 1. Przyjaciele / Friends (1994) [234 odcinki] [+ audio, + 232 napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8,3/10, IMDB: 8,9/10
 2. Snowfall (2017) [odcinek S04E09] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,6/10, IMDB: 8,1/10

Zobacz także: Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO. W serwisie wylądowało 7 ciekawych nowości!

To by było na tyle, jeśli mowa o dzisiejszych nowościach na HBO GO. Nie da się ukryć, że 234 odcinki „Przyjaciół” z pewnością zainteresują co niektórych subskrybentów. Pod koniec warto wspomnieć, że przy okazji zaktualizowano tłumaczenia w poniższych pozycjach:

 1. Mayans M.C. (2018) [+ 1 audio] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,4/10, IMDB: 7,6/10
 2. Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem / Last Week Tonight with John Oliver (2014) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8,6/10, IMDB: 8,9/10

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.