Xiaomi będzie tworzyć własne układy scalone dla urządzeń Redmi – czy tak właśnie tworzy się potęga?

Newsy

Xiaomi

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Xiaomi produkuje tak naprawdę wszystko, co się tylko da. Od przedłużaczy sieciowych, przez lampki na zaawansowanych urządzeniach mobilnych kończąc. Jednak w przypadku tych ostatnich chińska firma ma najambitniejsze plany, co może sprawić, że stanie się ona jeszcze popularniejsza niż jest teraz.

 

Chińczycy mają swój przepis na sukces: stworzyć jak najlepsze urządzenie za możliwie jak najmniejszą kwotę. Udaje im się to doskonale i coraz więcej urządzeń ich produkcji możemy znaleźć także w Polsce pomimo że te nie są u nas oficjalnie dostępne. Jednak Xiaomi chce sprawić, że będą one jeszcze tańsze i na pewno lepiej zoptymalizowane za sprawą własnych układów scalonych. Będą one kierowane do urządzeń z serii Redmi, ale nie jest powiedziane konkretnie czy do smartfonów czy też może smartwatchów. Z pewnością nie będą to demony szybkości pokroju Snapdragona 810 czy też Exynosa 7420, gdyż urządzenia tego poziomu nazywane są Mi.

 

Póki co nie znamy żadnych szczegółów dotyczących jakichkolwiek danych, ale Xiaomi często próbuje swoimi tanimi smartfonami dorównywać konkurencyjnym flagowcom. Czyżby i teraz Chińczycy chcieli nas naprawdę zaskoczyć?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x