samsung galaxy s6 edge film reklama parkour unboxing

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Android Lollipop z pewnością nie przyjął się na rynku tak dobrze jak to miało miejsce z KitKatem. Wszystko za sprawą problemów z wyciekami pamięci, większym zużyciem energii czy też ogólnie słabszą optymalizacją. Wielu użytkowników pragnie wrócić do wersji 4.4 systemu, ale nie jest to proste dla „zwykłych” użytkowników.

 

Tym samym Google stosunkowo szybko wydało nową wersję systemu i tak oto powstał Android 5.1.1 Lollipop, który w teorii zażegnał wszelkie błędy swojego pierwowzoru. O ile użytkownicy Nexusów w większości potwierdzają lepszą pracę wszelkich urządzeń to producenci pokroju Sony, HTC czy też Samsunga muszą dodać swoje zmiany, aby przedstawić konsumentom lepiej działający system. Tak też właśnie zrobiła koreańska firma, która zaktualizowała swój najnowszy flagowy model w postaci Galaxy S6 w obu wersjach. Samsung dodał także kilka nowości od siebie w postaci nieco odświeżonej aplikacji aparatu czy też nowego zestawu tapet.

 

Oczywiście największe zmiany dotyczą optymalizacji i ogólnego działania, ale na te problemy zwracają głównie użytkownicy starszych urządzeń, które w najbliższym czasie również powinny otrzymać aktualizację. Jakie są Wasze dotychczasowe doświadczenia z Lollipopem?

 

 

źródło: XDA

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.