Na izraelskim oficjalnym Facebook’u Samsunga pojawił się niedawno wpis mówiący, że długo oczekiwany Android 4.0 ma być dostępny dla jednego z bardziej udanych smartfonów tego producenta (oczywiście mowa o Galaxy S 2) już 15 marca. Poniżej screen oraz tłumaczenie na język polski (dokonane na podstawie tłumaczenia na język angielski przez Użytkownik Amir portalu Engadget):

„Obiecywaliśmy że nad tym pracujemy. Czekaliście cierpliwie i już 15 marca Android 4.0 – ICS, dostępny będzie dla dziesiątek tysięcy użytkowników Galaxy S2 którzy nabyli go od jednego z izraelskich dystrybutorów, lub bezpośrednio od nas. Ekscytujemy się nadchodzącą aktualizacją, mamy nadzieję że Wy też :)” 

Wydaje się więc, że faktycznie już 15 marca możemy spodziewać się tego, na co od dawna czekali użytkownicy SGS 2. Zastanawiające jest, że informacja pojawiła się tylko w Izraelu i mówi tylko o izraelskich telefonach. Tak czy inaczej, jeśli aktualizacja faktycznie się pojawi to w mgnieniu oka dostępna będzie także na innych rynkach.

Źródło:
engadget.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek