The-LG-DM-01G-and-its-Mickey-Mouse-cover-with-Swarovski-crystals (1)
 

Rynek smartfonów jest już na tyle zapchany, że naprawdę ciężko znaleźć niszę, która pozwoliłaby odnieść sukces. Szczególnie tyczy się to jeżeli weźmiemy pod uwagę coraz szybciej napierających Chińczyków, a także specyficzny japoński rynek.

 

Właśnie ten ostatni sprawia, że nie dziwią nas takie specyfikacje jak nadchodzącego smartfonu LG. Powstały przy współpracy z Disneyem, oparty na jednej z najpopularniejszej postaci, będzie niedługo zdobywał japoński rynek razem z operatorem NTT DoCoMo. Jest to już ósme tego rodzaju urządzenie koreańskiej firmy i tym razem głównym bohaterem jest Myszka Miki. Skupiona głównie na etui, zostanie ozdobiona kryształami od Swarovskiego, co dodatkowo sprawia, że nie do końca wiemy do kogo kierowany jest ten smartfon. Jednak spójrzmy w specyfikację:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz IPS FullHD;
  • układ Snapdragon 801;
  • 2 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci (+MicroSD);
  • akumulator o pojemności 2940 mAh;
  • Android 5.0 Lollipop z autorską nakładką.

 

Ewidentnie mamy do czynienia z topowym urządzeniem, którego danetechniczne przypominają te, które mogliśmy poznać w zeszłorocznych flagowych modelach. Japoński rynek naprawdę jest dziwny, ale skoro taka firma jak LG tworzy tego typu smartfony to z pewnością znajdą się chętni na zakup.

 
The-LG-DM-01G-and-its-Mickey-Mouse-cover-with-Swarovski-crystals
 

Oczywiście próżno spodziewać się, że model DM-01G trafi do sprzedaży w sklepach poza Japonią. Mimo wszystko, uważacie, że kto najchętniej kupowałby taki model LG? Wciąż trafi on do tych najmłodszych?

 

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.