Samsung GT-N8000 – Nowe informacje

Newsy

Tajemnicze urządzenie od Samsunga było jak dotąd znane nam jedynie jako symbol GT-N8000. Nie było pewności czy się pojawi ani kiedy to nastąpi. Pisaliśmy o tych pogłoskach tutaj. Okazuję się jednak, iż możemy się spodziewać jego premiery w najbliższym czasie. Najprawdopodobniej ujrzymy nową zabawkę już na targach MWC, jednak nie wiemy czy będzie to smartfon czy tablet.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]


Powyższy zdjęcie przedstawia certyfikację bluetooth, która nie dostarcza nam zbyt wielu informacji. Nie przybliża nas do poznania prawdy oznaczenie „Samsung Mobile Tablet”, ponieważ jak w przypadku Galaxy Note (GT-N7000) producent sam może do końca nie wiedzieć jak sklasyfikować urządzenie. Jak widać na zdjęciu jest to „End Product”, czyli produkt w pełni ukończony i gotowy, aby pokazać go światu. Miejmy nadzieję, że nastąpi to szybko i rozwieje nasze wątpliwości, gdyż tajemnicze cyferki nie dają mi spać po nocach.

Wszystko jednak wskazuje na to, że jest to Samsung Galaxy Note 10.1, czyli nowy tablet. Nie wydaję mi się, aby Samsung zdecydował się na lifting GT-N7000, ani na jego następcę. Zapewne ujrzelibyśmy jakieś zdjęcia z przecieków lub chociaż pogłoski. Jednak nie możemy niczego przesądzać. Pozostaje jedynie czekać i rozmyślać, jakie nowinki zaprezentuje czołowy producent sprzętu mobilnego. A Wy czego oczekujecie od nowości, które ukażą się na MWC? Większej wydajności, dłuższej pracy na baterii, odporności na kurz i wodę, a może czegoś całkiem innego? Dajcie znać w komentarzach.

źródło: androidguys.com






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x