Samsung przedstawił dzisiaj specyfikację techniczną dwóch nowych modeli smartfonów, znanych serii: Mini i Ace. Ma to zapewne związek z informacją, że firma nie zamierza zorganizować na Mobile World Congress konferencji prasowej.
Przechodząc jednak do samych telefonów, specyfikację techniczną obu urządzeń przygotowałem w formie tabelki:
Galaxy Mini 2 ma trafić do francuskich sklepów już w marcu, zaś Galaxy Ace 2 dostępny będzie dla brytyjskich konsumentów od kwietnia. Ceny urządzeń prezentują się następująco: Galaxy Ace 2 – 349 Euro; Galaxy Mini 2 – 199 Euro (dziękuję użytkownikowi Pitch Black za tę informację).
Moim zdaniem telefony nie wnoszą nic nowego do świata Androida i będą jednymi z wielu, ale na pewno spodobają się użytkownikom, którzy nie wymagają najmocniejszego sprzętu albo nie chcą wydawać fortuny na smartfona z systemem Google.
Aktualizacja: Galaxy Ace II ma ekran o rozdzielczości 480×800, a Galaxy Mini II 480×320
źrodło: slashgear.com, phandroid.com, aktualizacja z gsmarena.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.