Xperia S – nowe UI oraz unboxing

Newsy

Sony Ericsson to już powoli przeszłość. Fakt ten już nikogo nie dziwi. Jednak co nowego może pokazać nam Sony Mobile Communitations w kwestii smartfonów z Androidem? Wydaje się, że nic, że wszystko zostało już zaprezentowane. Nic bardziej mylnego. Do sieci wyciekło kilka filmików dotyczących pierwszego smartfonu od Sony, Xperii S.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dla przypomnienia telefon będzie wyposażony w 4.3″ ekran HD wspomagany przez Bravia Engine, 16 lub 32 GB pamięci na przechowywanie danych, 12 MPX aparat z nagrywaniem w FullHD, dwurdzeniowy procesor Qualcomma taktowany częstotliwością 1.5 Ghz oraz 1 GB pamięci RAM.

Na pierwszym z nich możemy podziwiać tzw. „unboxing”, czyli rozpakowanie oraz przegląd zawartości pudełka.

 

{youtube}w0DFg7JkQgk{/youtube}

 

Jednak nie to jest najbardziej interesujące. Najciekawsze jest nowe UI nazwane przez Sony: UXP NXT. Kolejny filmik przedstawia wszystkie główne cechy telefonu, takie jak launcher, ekran blokady, galerię, czy odtwarzacz muzyki. Niestety jego jakość jest bardzo słaba. Dostępne jest również promo dotyczące nowego urządzenia od Sony, oraz krótka pokazówka jego możliwości na żywo.

{youtube}LdzGx44Nujw{/youtube}

{youtube}BqDlK-AAG4U{/youtube}

{youtube}Idv5avHv058{/youtube}

 

Jak wam się podoba nowy smartfon od Sony Mobile Communications? Już niedługo jego premiera również w Polsce, zamierzacie go kupić?

Źródło: xperiablog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x