Samsung jednak zaktualizuje Galaxy Note’a 2, ale w wybranych regionach!

Newsy

Note 2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Galaxy Note 2 niedługo będzie obchodził swoje trzecie urodziny. Jak na smartfona, który brany jest jeszcze pod uwagę w aktualizacjach to naprawdę pokaźny wynik i może pokazać konkurencji, co to znaczy dbać o klienta. Niestety, ale po wielkich zapowiedziach pojawiły się także informacje mówiące o braku Lollipopa na trzyletnim flagowym phablecie Samsunga.

 

Jednak pamiętacie od czego zaczęła się ta cała historia? Od Polaków, gdyż to nasz oddział jako pierwszy (w lutym) zapowiedział na Twitterze, że Galaxy Note 2 będzie posiadał Androida 5.0 Lollipop. Niestety, niedawno Samsung Gulf zmienił nastawienie posiadaczy tego phabletu. Tym razem, na szczęście, mamy bardzo dobre informacje. Tym razem duński oddział koreańskiej firmy powiedział wprost:

 

 

W wolnym tłumaczeniu, mowa jest o tym, że każdy kraj sam decyduje o aktualizacjach, a to oznacza, że zarówno w Danii jak i w Polsce Galaxy Note 2 będzie posiadał Androida 5.0 Lollipop. Tym samym możemy spodziewać się, że jedynie wersja z Exynosem będzie mogła cieszyć się z Lizaka. Oczywiście jest to tylko przypuszczenie, że to kolejny atak w stronę Qualcomma i być może modele ze Snapdragonem 600 również będą cieszyć się z najnowszej wersji Zielonego Robocika.

 

W takim razie Samsung znowu może osiągnąć status jednego z najlepszych producentów w kwestii aktualizacji. Galaxy Note 2 aktualizowany jest od blisko trzech lat, kiedy to ten model pamięta nawet Androida 4.1 Jelly Bean, a w zeszłym roku otrzymał aktualizację do KitKata.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x