Meizu-Logo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Meizu to firma, która coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku. Bardo dobrze przyjęte modele MX4 oraz M1 Note znacznie zwiększyły jej popularność. Od jakiegoś czasu te urządzenia dostępne są oficjalnie w naszym kraju.

 

M1 Note 2

 

Gizmochina donosi o planach wprowadzenia następców obecnych flagowców producenta. Na konferencji 2 czerwca mamy poznać następce phabletu M1 Note. M1 Note 2 ma posiadać ekran FullHD oraz wbudowany w przycisk Home czytnik linii papilarnych. Lepsze podzespoły i bogatsze wyposażenie  z pewnością negatywnie wpłynie na cenę.

 

Na kolejnej konferencji 30 czerwca Meizu może zaprezentować następce modelu MX4.  Nowy flagowiec ma cechować się obudowę typu uni-body z niewymienialną baterią oraz najnowszy, 10-rdzeniowy procesor Mediatek – MT6797.

 

Źródo: gizmochina

 

 
Arkadiusz Melerski