Ruszyły testy Androida 5.1 na urządzeniach Motoroli

Newsy

Motorola_Logo_2014.svg

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników Motoroli Moto X drugiej generacji. Trwają pracę nad aktualizacją dla tego smartfona do najnowszego Androida 5.1 .

Wczoraj dostaliśmy informację, że producent rozpoczął testy systemu na wybranych urządzeniach w Brazylii. Jednocześnie zapewnia że pracuję nad aktualizacją dla kolejnych krajów. Test ograniczony jest do użytkowników, którzy dobrowolnie zgłosili się do udziału w akcji a przy tym ich urządzenia pochodzą od określonych kontrahentów. Producent tłumaczy decyzję tym, że takie rozwiązanie daje możliwość na bieżąco monitorować sytuację i korygować ewentualne błędy aby uniknąć wpadek podobnych do tej która miała miejsce przy aktualizacji innych urządzeń, których producenci nie przetestowali ich dokładnie przy nowym systemie (np. Nexus 7).

Póki co na aktualizację w Polsce musimy jeszcze trochę zaczekać ale na osłodę warto dodać że Motorola pracuję np. nad umożliwieniem użytkownikom włączenia latarki poprzez potrząśnięcie urządzeniem .

 

Źródło: GsmArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x