zmiana-logo-android

Stało się! Po sześciu latach używania tego samego logo zdecydowaliśmy się na zmiany. Mamy nadzieję, że nowy projekt przypadnie Wam do gustu. W tym roku planujemy redesign portalu stawiając na znany z Androida material design. Nowe logo to pierwszy krok w tym kierunku.

 

Międzyczasie stworzymy również serię gadżetów Android.com.pl. Kto z Was chętnie nosiłby t-shirt z niebieskim androidkiem? 🙂

 

Za wykonanie projektu dziękujemy Pracowni Reklamy Nexart Alicja Hamelusz z Lubina. Firma ta posiada bardzo duże doświadczenie w branży reklamowej, zajmuje się wszelkiego rodzaju projektowaniem graficznym oraz drukiem. Ma na swoim koncie ponad 30 wygranych ogólnopolskich konkursów na projekt logo i z czystym sumieniem możemy ją polecić każdemu.

 

Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwań firmy, która zaprojektuje nowy serwis. Jeśli możecie jakąś polecić będziemy wdzięczni za wiadomość: [email protected].

 

Jeśli już mowa o zmianach i przyszłości piszcie w komentarzach – wolicie by nasz nowy portal był niebieski, zielony czy może kolorowy?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).