Barack Obama kontra komuniści? W tej grze wszystko jest możliwe!

Dawid Przewoźnik Newsy 2015-04-27

Wrath-Of-Obama-images

 
Macie ochotę na grę, która kompletnie nie trzyma się utartych konwenansów? Wrath of Obama to idealna propozycja. Oto tytuł niezwykły, przy którym wskazane są salwy śmiechu.

 
Mechanika gry została oparta na tej z Plants vs. Zombies. W rolę obrońców wcielają się siły Stanów Zjednoczonych oraz Rosji, zjednoczone jak nigdy wcześniej. Wspólnym wrogiem okazują się być zmartwychwstali komuniści z Leninem na czele. Tytuł nie zaskakuje wybitną grafiką czy animacjami, można powiedzieć, że jest wręcz źle. Na szczęście nie to jest tutaj najważniejsze. Wrath of Obama to niepoprawna politycznie produkcja, która powinna kpić ze stereotypów obecnych na całym świecie. Tytuł można kupić za nieco ponad 3 zł, czyli bardzo niewiele. Warto nabyć go z czystej ciekawości i chęci zapoznania się z wizjami twórców. Link do pobrania znajdziecie  tutaj.

YouTube Preview Image

Źródło: Google Play • Sk8er__Boi

  Szkoda tylko że USA jest bardziej komunistyczne niż obecna Rosja.

 • Jacek

  Robimy zaklady jak dlugo pozostanie ta gra w sklepie 🙂 Ja stawiam dwa tygodnie 🙂

  • AndropaX

   Raczej długo biorąc pod uwagę że jest płatna i google na tym trzepie prowizje, oraz popatrz na inną grę tego programisty, która jest bardziej kontrowersyjna a od kilkunastu miesięcy dalej w sklepie jest.x