Barack Obama kontra komuniści? W tej grze wszystko jest możliwe!

Newsy

Wrath-Of-Obama-images

 
Macie ochotę na grę, która kompletnie nie trzyma się utartych konwenansów? Wrath of Obama to idealna propozycja. Oto tytuł niezwykły, przy którym wskazane są salwy śmiechu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Mechanika gry została oparta na tej z Plants vs. Zombies. W rolę obrońców wcielają się siły Stanów Zjednoczonych oraz Rosji, zjednoczone jak nigdy wcześniej. Wspólnym wrogiem okazują się być zmartwychwstali komuniści z Leninem na czele. Tytuł nie zaskakuje wybitną grafiką czy animacjami, można powiedzieć, że jest wręcz źle. Na szczęście nie to jest tutaj najważniejsze. Wrath of Obama to niepoprawna politycznie produkcja, która powinna kpić ze stereotypów obecnych na całym świecie. Tytuł można kupić za nieco ponad 3 zł, czyli bardzo niewiele. Warto nabyć go z czystej ciekawości i chęci zapoznania się z wizjami twórców. Link do pobrania znajdziecie  tutaj.

 

Źródło: Google Play

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x