ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Hearthstone dostępny także dla smartfonów! Już nie potrzebujesz tabletu, aby cieszyć się najpopularniejszą grą karcianą

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
hearthstone

Urządzenia mobilne, tablety i smartfony, dzisiaj są także mobilnym centrum rozrywki. W podróży czy też po prostu w wolnej chwili pozwalają nam zająć sobie czas. Wielu z Was przegląda w tym czasie strony internetowe albo pochłania się grom. Jedna z nich, bardzo popularna na komputerach stacjonarnych, właśnie została uaktualniona.

Mowa oczywiście o tytułowych kartach związanych ze środowiska Warcraft, czyli Hearthstone. Gra często zestawiana jako alternatywa dla League of Legends zdobyła ogromną popularność toteż nie dziwi fakt, że producenci postanowili udostępnić możliwość rozgrywek także na urządzenia mobilne. Od grudnia mogą już w Hearthstone’a grać użytkownicy tabletów z Androidem. Niemniej jednak także posiadacze smartfonów instalowali tę aplikację, ale nie było to w tym wypadku to samo mimo że można było grać. W takim razie Blizzard postanowił, że zmieni design gry i przystosuje go również pod smartfony nie zmieniając tym samym zasad gry. Tak oto dzisiaj każdy posiadacz jakiegokolwiek – w miarę nowego – urządzenia z Androidem może zagrać w Hearthstone’a. Co ciekawe, z tej okazji można dostać jeden pakiet klasycznych kart za zagranie jednej partii.

Link do pobrania: Klik!

Blizzard zapewnia, że jeszcze należy poczekać aż serwery Google przetrawią nową aplikację i pojawi się w podanym wyżej zbiorze (EDIT: już dostępna!). Dużo jest wśród naszych Czytelników graczy Hearthstone?

Sprawdź najnowsze wpisy