Lollipop dla smartfonów HTC! Teraz także seria Desire i Butterfly (!) może pochwalić się Lizakiem

Newsy

htc desire eye

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

HTC, zgodnie z przewidywaniami, zaktualizował terminowo kolejne swoje smartfony. Tym razem nie tylko flagowa seria One doczekała się nowego Androida w postaci 5.0.2 Lollipopa. W takim razie posiadacze urządzeń z serii Desire mogą czekać na komunikat, ale także jeden z modeli z 2-letniej rodziny Butterfly doczekał się jeszcze wsparcia.

 

Tajwańczycy poniekąd zaskoczyli tym, że poczciwy 2-latek dostanie Androida 5.0 Lollipop. Jest nim oczywiście niegdyś flagowy Butterfly S, który miał być alternatywą dla pierwszego One. Tym samym, razem z „Motylem”, aktualizacją mogą pochwalić się użytkownicy Desire EYE oraz One E8. Także na dniach „Lizak” powinien pojawić się na Desire 816, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Jednak, jak to bywa w takich sytuacjach, aktualizacje wprowadzane są strefowo i tak oto One E8 może cieszyć się Lollipopem w Hong Kongu, a Desire EYE i Butterfly S w Tajwanie. Niestety, ale żadne z tych urządzeń nie dostało najnowszej wersji nakładki Sense oznaczonej numerem 7.0.

 

W następnej kolejności do aktualizacji jest wspomniany wcześniej Desire 816, ale także zapomniany już phablet One Max oraz pozostałe smartfony z serii One. Uważacie, że HTC sprawnie radzi sobie z wprowadzaniem Lollipopa?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x