htc desire eye

 

HTC, zgodnie z przewidywaniami, zaktualizował terminowo kolejne swoje smartfony. Tym razem nie tylko flagowa seria One doczekała się nowego Androida w postaci 5.0.2 Lollipopa. W takim razie posiadacze urządzeń z serii Desire mogą czekać na komunikat, ale także jeden z modeli z 2-letniej rodziny Butterfly doczekał się jeszcze wsparcia.

 

Tajwańczycy poniekąd zaskoczyli tym, że poczciwy 2-latek dostanie Androida 5.0 Lollipop. Jest nim oczywiście niegdyś flagowy Butterfly S, który miał być alternatywą dla pierwszego One. Tym samym, razem z „Motylem”, aktualizacją mogą pochwalić się użytkownicy Desire EYE oraz One E8. Także na dniach „Lizak” powinien pojawić się na Desire 816, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Jednak, jak to bywa w takich sytuacjach, aktualizacje wprowadzane są strefowo i tak oto One E8 może cieszyć się Lollipopem w Hong Kongu, a Desire EYE i Butterfly S w Tajwanie. Niestety, ale żadne z tych urządzeń nie dostało najnowszej wersji nakładki Sense oznaczonej numerem 7.0.

 

W następnej kolejności do aktualizacji jest wspomniany wcześniej Desire 816, ale także zapomniany już phablet One Max oraz pozostałe smartfony z serii One. Uważacie, że HTC sprawnie radzi sobie z wprowadzaniem Lollipopa?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.