galaxy s6

Ostatnio pisaliśmy o problemach z aparatem w HTC One M9. Nie tylko HTC nie udało się wypuścić idealnego produktu. Do grupy „szczęśliwców” dołączają użytkownicy Samsunga Galaxy S6, który na rynku jest dopiero kilka dni. W tym przypadku problemy wydają się jednak poważniejsze.

Tym razem nie chodzi o aparat, a o diodę doświetlającą. Wydawałoby się, że działa dość sprawnie, daje mocne światło, które może pomoc w wykonywaniu zdjęć przy słabym świetle lub jako latarka. Jednak jak raportują użytkownicy problem jest z jej … gaśnięciem. W niektórych przypadkach dioda w ogóle nie gaśnie. Co więcej nie pomaga wtedy nawet wyłączenie urządzenia czy jego ponowne uruchomienie. Pomimo wyłączenia smartfona dioda dalej świeci, nie tak mocno jak w trakcie normalnej pracy ale w ciemnym pokoju widać, że nadal otrzymuje zasilanie. Podejrzewa się, że jeśli podczas wyłączania Galaxy S6 dioda jest włączona to otrzymuje ona dalej niewielką ilość prądu po wyłączeniu.

W większości problem zgłaszają użytkownicy smartfonów z T-mobile USA, jednak z innych krajów spływają doniesienia o występowaniu tego problemu. Samsung obiecał już wydanie aktualizacji systemu naprawiającej problem, jednak nie została podana żadna data.

A czy wśród Nas jest już jakiś szczęśliwy użytkownik nowego flagowca Samsunga?

Źródło: XDA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski