Konsole z rodziny PlayStation cieszą się ogromną popularnością zarówno w Polsce jak i na świecie. Ten nieszczęsny 2020 rok powoli dobiega końca, dlatego nic dziwnego, że Sony zdecydowało się podsumować ostatnie 12 miesięcy w PlayStation Plus. Firma podliczyła wszystkie udostępnione w ramach tego abonamentu gry i poinformowała, ile mogli zaoszczędzić jego posiadacze. Nazbierała się naprawdę pokaźna sumka.

Podsumowanie roku z PlayStation Plus – Sony podaje konkretne liczby

PlayStation Plus podsumowanie roku 2020

PlayStation Plus to subskrypcja dla posiadaczy konsol Sony, która m.in. umożliwia granie po Sieci i zapewnia comiesięczną porcję darmowych gier. Dziś Sony poinformowało, że w ciągu całego 2020 roku subskrybenci mogli zgarnąć aż 28 tytułów, których łączna wartość to 3352 zł. Nie da się ukryć, że kwota wprawia w osłupienie, ale jednocześnie trzeba zaznaczyć, że została ona obliczona na podstawie cen konkretnych tytułów w momencie ich dostępności w PlayStation Plus.

Zobacz także: [Promocje dnia] Realme 7 Pro, Nokia 8.3 5G, Jabra Elite Active 75t i więcej kapitalnych ofert!

Roczna subskrypcja PlayStation Plus to wydatek rzędu 240 zł, więc odejmując tę kwotę od wspomnianych 3352 zł, użytkownicy mogli zaoszczędzić na grach w sumie 3112 zł. Warto przypomnieć, że w 2020 roku Sony udostępniło abonentom tytułowej usługi m.in. takie hity jak Uncharted 4: Kres złodzieja, Call of Duty: WWII czy Śródziemie: Cień wojny. Co tu dużo mówić – liczby nie kłamią, a zakup PS Plus wydaje się być naprawdę opłacalny. A wy opłacacie tę subskrypcję? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.