durex connect aplikacja godzina dla ziemi

 

Firmy Durex raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to zdecydowanie najpopularniejsza marka w swoim fachu, która postanowiła odpowiedzieć na niesamowicie rosnącą popularność smartfonów na całym świecie.

 

W tym celu Durex wydał reklamę, która ma promować nową aplikację stworzoną z myślą o wieczornych chwilach spędzanych razem ze swoją partnerką lub swoim partnerem. Oto ona, która na YouTube’ie przekroczyła już 30 milionów wyświetleń:

 

 

Jednak zajmijmy się samą aplikacją #Connect. Jak już domyślacie się po powyższej reklamie, chodzi tylko o wyłączenie urządzeń mobilnych. Jak podaje Durex, 40% par przyznaje się, że przerwało stosunki intymne poprzez odebranie telefonu. Program, co prawda nie wyłącza smartfonu, ale usypia je na określony przez pary czas. Wtedy na ekranie pojawia się specjalna nakładka, a wszystko, co może nam przeszkodzić zostaje wyłączone.

 

Link do pobrania aplikacji: Klik!

 

Inicjatywa ciekawa i ma związek również z Godziną dla Ziemii, która to akcja odbędzie się już 28 marca o 20:30.

 

Sama aplikacja dostępna jest w sklepie Play za darmo i Android – póki co – to jedyna platforma, na którą Durex wdrożył swój program. Faktycznie uważacie, że sfera intymna zaczyna być za bardzo „technologiczna”?

 

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.