Teraz opłaty za zakupy w Microsoft Store można doliczyć do rachunku w T-Mobile. Magentowy operator dziś poinformował o dostępności tej opcji. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że za zakup produktów i usług Apple można zapłacić z T-Mobile.

Opłaty za zakupy w Microsoft Store doliczymy do rachunku w T-Mobile – jak to zrobić?

W Microsoft Store można znaleźć takie usługi, jak Microsoft Office, Windows, Dropbox, Netflix, Tidal czy Spotify. Jeśli skorzystamy z usługi Dodaj do rachunku w T-Mobile, za zakupione cyfrowe produkty zapłacimy razem z miesięczną fakturą od magentowego operatora.

Co jest potrzebne, żeby dodać płatność w sklepie Microsoft do rachunku w T-Mobile? Wystarczy abonament u tego operatora, aktywne konto w Microsoft Store i komputer z systemem Windows 10 lub konsola Xbox. Konfiguracja płatności przebiega następująco:

  1. Wybieramy produkt lub usługę w sklepie Microsoft. 
  2. Wybieramy sposób zapłaty. 
  3. Dodajemy nową metodę płatności. 
  4. Jako metodę płatności wybieramy telefon komórkowy. 
  5. Wpisujemy numer telefonu na abonament w T-Mobile, na którym chcemy ustawić usługę Dodaj do rachunku
  6. Wpisujemy kod otrzymany od Microsoftu w wiadomości SMS. 
  7. Potwierdzamy zakup i pobieramy produkt. 

Czytaj także: Zaznaczanie tekstu w Androidzie przestanie być aż tak irytujące

T-Mobile zapewnia, że usługa zapewnia komfort rozliczeń, ale również bezpieczeństwo. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają karty kredytowej albo debetowej lub nie chcą z nich korzystać przy zakupach w internecie – zaznacza operator.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.