Jaki edytor tekstu na Androida?

Microsoft ogłasza współpracę z m.in. Samsungiem i Dellem – Office oraz Skype na start

Aplikacje

office microsoft samsung dell

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

System Windows Phone wciąż zajmuje trzecią pozycję w rankingu popularności dostępnych mobilnych oprogramowań. Niemniej jednak Microsoft nie zapomina, że może także coś ugrać zarówno na Androidzie jak i iOS. Nowa umowa z wieloma producentami z pewnością przypadnie do gustu fanom Office’a.

 

Gigant z Redmond ogłosił dzisiaj, że razem z Samsungiem, Dellem i wieloma mniej znanymi firmami, będą promować pakiet Office oraz Skype’a na smartfonach oraz tabletach. W jaki sposób? To proste. Nowe urządzenia już po wyjęciu z pudełka i uruchomieniu będą miały na swoim pokładzie takie aplikacje jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote czy też OneDrive. O samym zamyśle usłyszeliśmy już po premierze Galaxy S6 (S6 Edge), który to jako pierwszy mógł pochwalić się nowymi aplikacjami dostępnymi „na dzień dobry”. Oczywiście, jak to bywa z tego typu programami, nie ma mowy o ich usunięciu. To wiąże się z kolejnymi cennymi bajtami, które zostaną na stałe zajęte. Niemniej jednak nie zapominajmy o możliwości „odsunięcia w cień” w Samsungach, które taką możliwość dostały razem z nowym TouchWizem.

 

W takim razie, czy na smartfonach często korzystacie z tego typu programów? Na tabletach zdaje się to o wiele bardziej wygodne, aczkolwiek czy mniejsze wyświetlacze potrzebują Office’a?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x