oneplus one vid

 
Mamy złą wiadomość dla tych, którzy w najbliższym czasie zamierzają kupić świetnego OnePlus One’a. Urządzenie znane ze swej doskonałej ceny może stać się nieco mniej łakomym kąskiem dla potencjalnych nabywców. Ma to związek z niestabilnymi kursami euro i dolara, które wpłyną na wzrost cen popularnego smartfona.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Z dniem 25 marca OnePlus podwyższy ceny swojego urządzenia i to dość znacznie. Będą się one teraz zaczynać od 299 dolarów, a nie tak jak wcześniej od 269 zielonych. Wersja z pamięcią 64 GB będzie teraz kosztować aż 349 dolarów czyli aż o 50 więcej niż poprzednio.

 
Producent wyjaśnia, że w związku z niekorzystnymi kursami euro i dolara musi podjąć tak drastyczne kroki. OnePlus stracił już zbyt wiele przez swoje specyficzne podejście do mobilnego rynku. Zmiany zostaną wprowadzone w przyszłą środę więc jeśli chcecie kupić One’a, zróbcie to jak najszybciej.

 

EURO_chart_Blog-710x364

Źródło: OnePlus
Dawid Przewoźnik