Sony Xperia Z4 ujawniona na pół roku przed premierą? Grafiki przedstawiają drobne zmiany na lepsze

Newsy

sony xperia z4 przod

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Co tu dużo ukrywać. Sony stara się jak może, ale ukrywanie swoich tajemnic nie wychodzi im najlepiej. O ironio losu, odkryliśmy nawet specjalne wewnętrzne plany Japończyków, aby zmienić ten stan rzeczy. Przez pewien czas udawało się ukryć nowe modele, ale teraz wszystko wraca do korzeni.

 

Tak oto czekając na Xperię Z4, a więc flagowy smartfon firmy, który ma zostać przedstawiony najprawdopodobniej dopiero na targach IFA w Berlinie za pół roku, teraz możemy zaprezentować Wam to, co Sony postanowiło zmienić. Oczywiście trudno stwierdzić na tym etapie, czy to faktycznie oficjalnie grafiki prasowe przedstawiające następcę Xperii Z3, ale wszystko na to wskazuje. W takim razie dopatrzmy się zmian. Zwrot „dopatrzmy się” jest jak najbardziej na miejscu.

 

sony xperia z4 przod tyl sony xperia z4 przod tyl gora

 

Przede wszystkim, tak jak ostatnio wspomnieliśmy, głośniki stereo zbliżyły się do krawędzi. Z kolei z tych bocznych zniknęło gniazdo dokujące oraz port MicroUSB. Ten został przeniesiony na dół urządzenia, bez żadnej zaślepki, ale takie rozwiązanie przedstawił nam już model M4 Aqua.

 

To tak naprawdę największe i jedyne zmiany w stosunku do poprzednika, ale czy Xperia Z4 powinna mieć drastycznie zmieniony design? Być może właśnie te drobne braki i przesunięcia były Wam potrzebne?

 

 

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x