htc one m9 reklama promocja rober downey jr film wideo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Bez żadnych konkretów, HTC zaplanował na jutro konferencję, na której tak naprawdę nie wiemy czego możemy się spodziewać, gdyż Tajwańczycy nie zasugerowali w jakiej sprawie najwyżsi rangą w firmie spotkają się z dziennikarzami w Nowym Yorku.

 

W takim razie, bez żadnych podpowiedzi, zastanówmy się co jutro zostanie zaprezentowane. Opcji tak naprawdę jest wiele. Pierwsza i najświeższa mówi o systemie gwarancyjnym „Uh-oh”, o którym wczoraj Was informowałem. Drugie podejrzenie, również prawdopodobne to prezentacja modelu One E9 z MediaTekiem i wyświetlaczem QuadHD na pokładzie. Ostatnia, najmniej prawdopodobna możliwość to premiera One Plus, a więc ulepszonego i większego One M9. Również bardzo możliwe, że pojawi się wzmianka odnośnie opóźnień wprowadzenia tegorocznego flagowca na rynek za sprawą błędów w oprogramowaniu.

 

Jak widać, HTC ma wiele wiadomości do przekazania i tylko jedna z nich (One Plus) nie została oficjalnie w żaden sposób potwierdzona. Uważacie, że będzie warto śledzić tę konferencję?

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.