htc one m9 reklama promocja rober downey jr film wideo

 

Bez żadnych konkretów, HTC zaplanował na jutro konferencję, na której tak naprawdę nie wiemy czego możemy się spodziewać, gdyż Tajwańczycy nie zasugerowali w jakiej sprawie najwyżsi rangą w firmie spotkają się z dziennikarzami w Nowym Yorku.

 

W takim razie, bez żadnych podpowiedzi, zastanówmy się co jutro zostanie zaprezentowane. Opcji tak naprawdę jest wiele. Pierwsza i najświeższa mówi o systemie gwarancyjnym „Uh-oh”, o którym wczoraj Was informowałem. Drugie podejrzenie, również prawdopodobne to prezentacja modelu One E9 z MediaTekiem i wyświetlaczem QuadHD na pokładzie. Ostatnia, najmniej prawdopodobna możliwość to premiera One Plus, a więc ulepszonego i większego One M9. Również bardzo możliwe, że pojawi się wzmianka odnośnie opóźnień wprowadzenia tegorocznego flagowca na rynek za sprawą błędów w oprogramowaniu.

 

Jak widać, HTC ma wiele wiadomości do przekazania i tylko jedna z nich (One Plus) nie została oficjalnie w żaden sposób potwierdzona. Uważacie, że będzie warto śledzić tę konferencję?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.