ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC zaoferuje roczną bezpłatną wymianę telefonu w ramach akcji „Uh-oh”

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
IMG_9576v2

W Polsce można wiele przykładów nadmieniać, w których prości konsumenci tracą gwarancję z często niezrozumiałych powodów. Tym samym operatorzy oferują różne ubezpieczenia, ale nie wszyscy kupujemy urządzenia na umowę. Oczywiście można samemu zadbać o swoje urządzenie, ale to znowu zawsze dodatkowe koszta.

Kolejnym rozwiązaniem jest szukanie promocji u samych producentów. W tym wypadku odzywa się HTC, które znane jest z tego, że oferuje różne programy zapewniające darmową naprawę w sytuacji, gdy na serwis gwarancyjny nie ma co liczyć. „Uh-oh”, które niedługo zostanie oficjalnie przedstawione to roczne wsparcie na bezpłatną naprawę urządzenia w przypadku na przykład utopienia smartfonu czy też stłuczenia wyświetlacza. Brzmi znajomo? HTC już po premierze One M8 zaprezentowało podobne rozwiązanie, czyli program Advantage, który oferował półroczne zabezpieczenie samego ekranu. Tym razem Tajwańczycy poszli o krok dalej, ale wszystkiego oficjalnie dowiemy się dopiero w swoim czasie.

Powyższe informacje pochodzą z urzędu patentowego USA, co też może równie dobrze oznaczać, że po raz kolejny tylko za Oceanem będziemy mogli skorzystać z tej akcji. Myślicie, że w Polsce takie programy by się przyjęły?

źródło: Android Central

Sprawdź najnowsze wpisy