Allegro to najpopularniejsza i zarazem największa platforma transakcyjna w Polsce. W serwisie można znaleźć miliony różnych ofert w lepszych i gorszych cenach, ale zdecydowaną większość z nich łączy jedna wspólna cecha: darmowa dostawa dzięki Allegro Smart!. Tak się składa, że wymieniony abonament na 12 miesięcy można obecnie kupić w kapitalnej cenie. Z tej okazji zdecydowanie warto skorzystać.

Promocja na Allegro Smart! – abonament tańszy o 20%

allegro smart za darmo na miesiąc

Allegro Smart! to usługa zapewniająca darmową dostawę i zwroty w wybranych ofertach na Allegro. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że przez „wybranych” rozumie się w tym przypadku zdecydowaną większość sklepów, które zdają sobie sprawę, jak ważna jest dla klientów darmowa wysyłka. Regularna cena rocznego abonamentu Allegro Smart! to 49 złotych, jednak teraz można go nabyć o 20% taniej, za 39 złotych. Szybka matematyka pokazuje, że to zaledwie 3,25 złotych miesięcznie.

Kup 12 miesięcy Allegro Smart! za 39 złotych

Obniżka nie jest bardzo duża, ale jak to mówią – zawsze coś. Z drugiej jednak strony ciężko oczekiwać jeszcze większej promocji, skoro nawet cena regularna jest bardzo atrakcyjna. Osobiście korzystam z Allegro Smart! od września i na dostawie zaoszczędziłem już niemal 120 złotych. Kwotę wydaną na ten abonament odzyskałem w zaledwie kilka dni.

Zobacz także: Wtorkowe promocje w ramach Allegro Black Week – POCO X3 NFC, Realme 6 i inne

Oferta promocyjna jest ograniczona czasowo, więc nie warto odwlekać zakupu. Rzecz jasna z okazji mogą skorzystać także osoby, które mają obecnie aktywne Allegro Smart! – po zakupie ważność subskrypcji zostanie przedłużona o kolejny rok. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.