Budżetowa specyfikacja i flagowa cena? Oto VAIO Phone

Newsy

vaio0-title

 
VAIO po rozstaniu z Sony postanowiło zabrać się za stworzenie czegoś swojego, co potencjalnie mogłoby zaistnieć na rynku. Właśnie został zapowiedziany ich pierwszy smartfon bez sprecyzowanej nazwy więc będzie to po prostu VAIO Phone.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Specyfikacja urządzenia nie prezentuje się wybitnie, ot typowa średnia półka. Dostaniemy zgrabny i solidnie wykonany smartfon wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 720p. W środku znajdziemy czterordzeniowego Snapdragona 410, a także 2 GB pamięci operacyjnej i 13 Mpx aparat.

 
Urządzenie będzie działało na czystym, pozbawionym nakładki Androidzie 5.0. Smartfon zapowiada się całkiem przyzwoicie i wydaje się być łakomym kąskiem, no ale jest jeden problem. VAIO Phone został wstępnie wyceniony na 420 dolarów, a to kompletnie niedorzeczna kwota za urządzenie z taką specyfikacją. W tej cenie dostaniemy zeszłoroczne flagowce, które mogą o wiele więcej i są też lepiej wykonane. Nie wróżymy temu smartfonowi świetlanej przyszłości, no chyba że producent pójdzie po rozum do głowy i znacznie obniży cenę. Nic nie wiadomo też o dostępności tego modelu poza Japonią, ale najpewniej niedługo wszystko się wyjaśni.

 

VAIO-Phone

Źródło: VAIO


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x