samsung galaxy s4 s5 problem lollipop android 5.0

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tempo aktualizacji topowych smartfonów narzucone przez Samsunga jest godne podziwu. Oprócz Motoroli to właśnie ten producent może zostać wymieniony jako jeden z najszybciej udoskonalających swoje produkty. Niestety, szybko udostępniane wydania okazują się również problematyczne.

 

Norweski oddział Samsunga został właśnie zmuszony do wstrzymania aktualizacji Galaxy S4 i S5 do Androida 5.0 Lollipop ze względu na problemy jakie zgłaszali użytkownicy. Niestety nie są to drobne błędy, gdyż często smartfony potrafiły zawiesić się (lub samą aplikację) podczas korzystania z budzika, SMS’ów czy też wykonywania połączeń. Norweski oddział firmy wydał odpowiednie oświadczenie informujące właśnie o powyższej decyzji z informacją, że cały czas trwają pracę nad poprawieniem wszystkich problemów.

 

Niemniej jednak, czy u Was występują podobne problemy? Losowe restarty aplikacji, irytujące pojedyncze błędy?

 

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.