Jakie zmiany wnosi Android 5.1?

Aplikacje

lollipop 5.1

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mówiącymi, że Android 5.1 zbliża się wielkimi krokami – doczekaliśmy się. Mimo, że nadal dość wielu całkiem nowych urządzeń nie jesteśmy w stanie zaktualizować do podstawowej wersji Lollipop, Google nie stoi w miejscu i rozwija swoje oprogramowanie udostępniając je w pierwszej kolejności właścicielom serii Nexus.

 

Zmiany są, ale ciężko mówić o rewolucji. Przede wszystkim poprawiono stabilność, załatano znalezione dotychczas luki. Istotnym usprawnieniem systemu, które znajdziemy w jego najnowszym wydaniu jest jednak natywne wsparcie dla obsługi wielu kart sim równocześnie oraz połączenia HD dla urządzeń posiadających tę funkcję. Dopracowano taże zarządzanie sieciami WiFi i Bluetooth z poziomu szybkich ustawień.

 

Najistotniejszą nowością jest według mnie zabezpieczenie zagubionego smartfona lub tabletu naszymi danymi do logowania Google, dzięki czemu nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych niepowołana osoba nie będzie mogła korzystać ze znalezionego bądź skradzionego urządzenia.

 

Jesteście zadowoleni i skorzystacie z funkcji wprowadzonych przez Androida w wersji 5.1?

 

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x