SoDA nawiązało współpracę z Clutch, co przyczyni się do mocnej promocji polskiej branży IT na świecie. SoDA to Organizacja Pracodawców Usług IT (Software Development Association Poland), a mówiąc prościej, związek zrzeszający firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Po nawiązaniu współpracy z Clutch.co, te firmy będą miały możliwość zaistnieć także na nowych, zagranicznych rynkach.

SoDA nawiązało współpracę z Clutch

SoDA Clutch
Fot. PixaBay

SoDA działa od 2018 roku. W jej katalogu znajduje się już ponad 100 firm, które łącznie zatrudniają ponad 15 tysięcy osób. Mowa tutaj oczywiście o firmach, które są w jakimś stopniu związane z branżą IT. Fakt, że SoDA nawiązało współpracę z Clutch sprawi, że te firmy pojawią się w kolejnych miejscach. Clutch to platforma, gdzie znajdują się recenzje oraz oceny firm, ale także miejsce, które łączy ze sobą klientów z usługodawcami. Inc. Magazine uznał Clutch.co za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w Stanach Zjednoczonych. Tak o nawiązanej współpracy mówią obie strony.

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak rozpoznawalnego, globalnego partnera biznesowego jakim jest Clutch. Zależy nam na tym, żeby firmy zrzeszone w SoDA mogły pokazać się swoim potencjalnym klientom jako wiarygodni wykonawcy, prezentując swoje portfolio, a także zebrane opinie i recenzje. W ramach tej współpracy na naszej stronie powstał dedykowany katalog ponad 100  firm członkowskich SoDA. Taka baza posłuży wszystkim interesariuszom, instytucjom państwowym czy samorządowym, poszukującym informacji o firmach IT. Wierzymy, że to rozwiązanie zwiększy zainteresowanie polskimi software house’ami oraz ułatwi podejmowanie decyzji i dobór partnerów biznesowych. – mówi Bartosz Majewski, Founding Member & President w SoDA.

Zobacz też: Jest sposób, by powróciły stare ikony Google w Chrome.

Jestem naprawdę podekscytowany, mogąc ogłosić, że Clutch rozpoczyna współpracę z SoDA – jednym z wiodących stowarzyszeń IT w Europie. Partnerstwo obejmować będzie katalog firm (SoDA Directory) zrzeszonych w SoDA, który zostanie zamieszczony na stronie SoDA. To narzędzie nie tylko wzmocni współpracę między członkami SoDA, ale również zapewni im możliwość nawiązania kontaktów z nabywcami usług IT, którzy chcą zatrudnić firmę taką jak ich. – komentuje Mike Beares, Founder & CEO w Clutch.co.

Źródło: SoDA / Clutch informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.