Netflix taniej o połowę przez pierwsze dwa miesiące, to nowa promocja, która ma zachęcić nowych użytkowników do wypróbowania usługi. Odkąd Netflix przestał organizować darmowy okres próbny, nie bardzo jest wyjście, by korzystać z usługi, a jednocześnie za nią nie płacić. Teraz można skorzystać z promocji i zapłacić mniej, ale oczywiście to nie jest oferta dla wszystkich.

Netflix taniej o połowę dla nowych klientów

Netflix taniej o połowę
Netflix

Platformy VOD przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie, choć już zdaje się nie takie, jak miało to miejsce kilka miesięcy temu. Lockdown sprawił, że wszyscy rzucili się na Netflixa, HBO Go, Amazon Prime i wszystko inne, co dawało im dostęp do filmów, seriali czy muzyki bez konieczności wychodzenia z domu. Wiadomo, że Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform VOD, a teraz próbuje on przyciągnąć do siebie nowych klientów. To bowiem do nich właśnie skierowana jest nowa promocja. Za pierwsze dwa miesiące korzystania z subskrypcji, zapłaci się teraz 50 procent mniej. Innymi słowy, jeden miesiąc dostaje się za darmo. Mniej więcej, bo i tak płacimy, tylko mniej.

Netflix taniej o połowę to ciekawa promocja, ale wielka szkoda, że skierowana tylko do nowych użytkowników. Z jednej strony jest to zrozumiałe, bo przecież platforma potrzebuje kolejnych klientów, a z drugiej aż chciałoby się dostać coś, będąc subskrybentem od dawna. Ogromnym plusem większości platform VOD jest to, że można zrezygnować z nich w dowolnym momencie. I zapewne robi tak bardzo dużo osób w chwili, kiedy skończy oglądać nowy serial. Gdyby Netflix oferował promocje dla stały klientów, może część z nich przekonałoby to do tego, by jednak z usługi nie rezygnować.

Zobacz też: Etui od Apple uszkadza się od ładowania bezprzewodowego…

Cóż, jeżeli więc ktoś do tej pory nie korzystał z usługi Netflixa, może teraz zrobić to taniej. Za dostęp do usługi najtaniej zapłacimy 32 złote miesięcznie, a najdroższy pakiet wyceniono na 52 złote miesięcznie. Promocje znajdziecie, wchodząc na główną stronę serwisu.

Źródło: Netflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.