Android 4.0 dla Asusa Trasformera

Newsy

glowne-resize

4 stycznia informowaliśmy Was o zbliżającej się aktualizacji oprogramowania dla najnowszego Asusa Transformera Prime’a. Cały proces według zapowiedzi ma wystartować już 12 stycznia. Pamiętajmy jednak, że  nie oznacza to wcale, iż dokładnie tego dnia najnowszy system od Google trafi na wszystkie omawiane urządzenia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W związku z tą informacją zączeły narastać również dyskusje dotyczące pojawienia się Androida 4.0 na starszym TF101. Od początku bowiem wiadomym było, iż Ice Cream Sandwich zawita również na popularnym Transformerze. Świadzczyła o tym zresztą (i nadal świadczy) zamieszczona na oficjalnej stronie produktu informacja: 4.0 Ice Cream Sandwich upgradable. Innej opcji nie dopuszczała również niezwykła popularność  urządzenia, która obligowała producenta do dalszego jego wspierania. Nie znana była tylko data.

google-logo

I tak naprawdę nadal nie jest, choć dzięki wpisowi jaki zamieścił Asus na Facebooku (poprzez swoją brytyjską stronę) poznaliśmy nieco więcej szczegółów. Wiemy bowiem dzięki niemu, iż proces aktualizacji systemu od Honeycomb’a do ICS’a rozpocznie się po 12 stycznia, a więc po rozpoczęciu aktualizacji TF201. I tyle. Nic więcej.

Do wymienionej daty pozostało jeszcze kilka dni. Wszyscy posiadacze tabletu Asusa Transformera muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

Czy Wy (posiadacze brązowego Transformera) czekacie niecierpliwie na najnowszy system Google?

źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x