limbo android play store

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wydajność smartfonów stoi dzisiaj na tak wysokim poziomie, że trudno się nie dziwić jakie tytuły zaczynają się pojawiać na mobilnych, małych urządzeniach. Wiele niegdyś bardzo wymagających gier z komputerów osobistych trafia na smartfony i tablety. Dzisiaj do tej grupy dołączyła mała, ale bardzo klimatyczna produkcja.

 

Tym tytułem jest Limbo, który może niewielu z Was zna, ale z pewnością kiedyś musiał przewinąć się Wam którykolwiek element z tej gry typu indie. Wydana przez małe studio Playdead w 2010 roku, produkcja zdobyła ogromną popularność i wiele serc klientów. Czas podbić mobilny rynek. Gra polega na poruszaniu się naszym głównym bohaterem po mrocznym świecie, w którym czekają na nas różne zagrożenia, przy których będzie trzeba trochę pomyśleć, aby przejść dalej.

 

 

 

Limbo dostępne jest w sklepie Play za 18 złotych i znajdziecie ten tytuł klikając następujący link: Klik!

 

To już kolejna produkcja z komputerów osobistych, która ma zamiar podbić mobilny rynek. Czyżby to właśnie tutaj tkwiła przyszłość rozrywki? Jakie gry powinny według Was pojawić się na Androidzie?

 
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.