limbo android play store

 

Wydajność smartfonów stoi dzisiaj na tak wysokim poziomie, że trudno się nie dziwić jakie tytuły zaczynają się pojawiać na mobilnych, małych urządzeniach. Wiele niegdyś bardzo wymagających gier z komputerów osobistych trafia na smartfony i tablety. Dzisiaj do tej grupy dołączyła mała, ale bardzo klimatyczna produkcja.

 

Tym tytułem jest Limbo, który może niewielu z Was zna, ale z pewnością kiedyś musiał przewinąć się Wam którykolwiek element z tej gry typu indie. Wydana przez małe studio Playdead w 2010 roku, produkcja zdobyła ogromną popularność i wiele serc klientów. Czas podbić mobilny rynek. Gra polega na poruszaniu się naszym głównym bohaterem po mrocznym świecie, w którym czekają na nas różne zagrożenia, przy których będzie trzeba trochę pomyśleć, aby przejść dalej.

 

 

 

Limbo dostępne jest w sklepie Play za 18 złotych i znajdziecie ten tytuł klikając następujący link: Klik!

 

To już kolejna produkcja z komputerów osobistych, która ma zamiar podbić mobilny rynek. Czyżby to właśnie tutaj tkwiła przyszłość rozrywki? Jakie gry powinny według Was pojawić się na Androidzie?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.