HTC uwalnia kolejne modele

Newsy

HTC uwalnia kolejne modele

Jak wieść z Twittera HTCDev niesie, HTC zdecydowało się na uwolnienie bootloaderów z kolejnych modeli. Tym razem są to HTC Wildfire S, Wildfire, Salsa, Merge oraz Desire.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Bardzo cieszy nas taka postawa firmy, ponieważ daje to nowe możliwości rozwoju tym, którzy naprawdę wiedzą czego pragną od telefonu i potrafią z telefonem współpracować. Niesie to jednak za sobą ryzyko, gdyż nieostrożni użytkownicy mogą po prostu uszkodzić swoje telefony. Widać, że HTC zaczyna dostrzegać swój błąd jakim była owa blokada. Na szczęście w porę ruszyli po rozum do głowy i dali nam legalną metodę ściągnięcia tego zabezpieczenia.

Szkoda, że inni producenci jak np. Motorola wciąż nie dostrzegają potęgi tego rozwiązania, uprzykrzając życie nabywcom ich produktów.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x