Google wprowadza Androida 5.1 Lollipop – cicha aktualizacja, drobne poprawki

Newsy

android one lollipop 5.1

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W zeszłym roku informowaliśmy Was o tym, że na przełomie lutego i marca może pojawić się kolejna wersja Androida. Tak też się stało. Lollipop oznaczony numerem 5.1 już zawitał na niektórych urządzeniach w Indonezji i na stronie Google.

 

Skoro jest to tak drobna zmiana numeracji oraz praktycznie niepromowana przez Google to nie możemy spodziewać się wielu nowości. Tak też jest w rzeczywistości i Android 5.1 Lollipop to głównie poprawki. Użytkownicy nie zauważyli poważnych różnić w stosunku do poprzedniej wersji systemu, a producent nie ujawnił jeszcze listy zmian. Mimo wszystko, najprawdopodobniej wprowadzono tryb cichy, którego brakuje w obecnie znanej nam wersji „Lizaka”. Oprócz tego można spodziewać się wyeliminowania problemu z WiFi, a także ogólnej poprawie wydajności urządzeń oraz zarządzaniem energią.

 

android 5.1 lollipop one

 

Kiedy dowiemy się czegoś więcej? Trzeba czekać na aktualizację na Nexusach. Obecnie jedynie urządzenia z serii Android One mogą pochwalić się systemem Lollipop oznaczonym numerkiem 5.1.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x